Veganské bezlepkové recepty
Jeden z dalších jednoduchých a rychlých receptů, který určitě stojí za vyzkoušení. Pokud vás přepadne chuť na něco dobrého tak do hodinky máte tuhle dobrotu na stole :)


Recept na koláč je opravdu velmi rychlý, jednoduchý a můžeme použít jakékoliv ovoce nebo jen marmeládu, povidla, tofu tvaroh,... atd. Množství surovin je jen do malé zapékací misky takže pokud chcete uspokojit víc mlsných jazýčků dávku zdvojnásobte :)


Všem milovníkům celeru doporučuji vyzkoušet tento rychlý a jednoduchý salát. Salát je osvěžující, lehký a také uděláme něco pro své zdraví.


Pečené tortilly se výborně hodí místo zobání jiných nezdravých pochutin ať už k televizi nebo vínu, ale také jsou výborné k různým salátům a pomazánkám. Jelikož jsou pečené neobsahují žádný tuk pouze jen ten, který v sobě má pohanková mouka. Příprava je snadná a pokud přidáme do tortilly někdy kmín, jindy česnek nebo bylinky tak můžeme mít neustále...


Brambory jsou nenáročné na přípravu i suroviny a chutnají báječně. Skvěle se hodí jako příloha nebo i jako hlavní jídlo s nějakou zeleninou nebo salátem.


Koláč s tofu tvarohem je vhodný jak na snídani tak i třeba ke svačině nebo jen jako sladká tečka po obědě. Obsahuje spoustu bílkovin, vlákniny a kvalitních tuků což ocení naše tělo tím, že se budeme cítit plní energie.


Koláčky jsou z nekynutého těsta takže neočekávejte nadýchané klasické koláčky. Jde o koláčky, které jsou bez cukru kromě cukru, který obsahují marmelády, bez droždí a bez spousty tuku. Za to obsahují spoustu vlákniny takže rychle zasytí. Dokonce chutnaly i mému synovi a to je už co říct :)) Takže budou nejspíš chutnat i vašim dětem, které můžou tak...

Toto jídlo je velmi jednoduché a přitom velmi výživné. Obsahuje spoustu bílkovin a vlákniny takže nám dodá spoustu energie a zasytí nás, ale nezaplácne a my se nebudeme po takovém jídle cítit jako kuličky :)

Puding s proteinem můžeme připravit na mnoho způsobů takže se jen tak neomrzí. Stačí použít vždy jinou příchuť pudingu, obměňovat ovoce, oříšky nebo příchuť proteinu.
Karamelový puding společně se slanými pistáciemi tvoří báječnou kombinaci.

Facebook - Veganbezlepku - veganské bezlepkové recepty